تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
بازارکار و آینده شغلی کارمند آژانس مسافرتی

Image result for ‫کارمند آژانس مسافرتی‬‎

بازارکار و آینده شغلی کارمند آژانس مسافرتی:

کارمند آژانس مسافرتی - کارمند آژانس مسافرتی می تواند در انواع آژانس های مسافرتی اعم از کوچک و بزرگ کار کند. با کسب تجربه بیشتر می تواند به سمت های مدیریتی و نظارتی مانند مدیر تورها، مدیر آژانس و ... ارتقا یابد. همچنین در صورت داشتن سرمایه و سایر شرایط تاسیس، می تواند آژانس مسافرتی راه اندازی کند. در خصوص وضعیت بازارکار و استخدام کارمند آژانس مسافرتی اطلاعات دقیقی در دسترس نمی باشد. وضعیت آژانس های مسافرتی در کشور، با توجه به رونق کم صنعت گردشگری، چندان مطلوب نمی باشد.

شاید در ظاهر تعداد آنها زیاد باشد، ولی تعداد کمی آژانس های فعال و حرفه ای در بین آنها می توان یافت. وضعیت استخدام این شغل در برخی کشورهای جهان به شرح زیر است : آمریکا - پیش بینی ها نشان می دهد میزان استخدام این شغل بین سال های2010 تا 2020، رشد10 درصدی خواهد داشت. در حالی که متوسط این رشد برای همه مشاغل14 درصد می باشد. میزان درآمد کارمند آژانس مسافرتی در مورد میزان حقوق و درآمد کارمند آژانس مسافرتی آمار درست و دقیقی در دسترس نیست. در بیشتر آژانس ها برای کارمندان یک حقوق ثابت در نظر گرفته شده و به ازای تعداد فروشی که انجام دهند، به آنها پورسانت می دهند. معمولا آژانس هایی که خیلی فعال و قوی نیستند، تعداد کمی کارمند استخدام کرده و با پرداخت حقوق کم، بدون هیچ مزایا و بیمه ای، از آنها انتظار دارند کار چندین نفر را انجام دهند.

حقوق و درآمد این شغل در برخی از کشورهای جهان عبارتند از : آمریکا - متوسط درآمد سالانه این شغل31.870 دلار (برای همه مشاغل33.840 دلار) در سال 2010 و 34.600 دلار در سال 2013 بوده است. انگلستان - متوسط درآمد سالانه این شغل برای افراد تازه کار20.000 دلار، برای افراد با تجربه بین23.000 تا38.000 دلار و برای افراد ارشد46.000 دلار یا بیشتر می باشد.

کلمات کلیدی مرتبط: استخدام تعمیرکار خودرو , استان سیستان و بلوچستان کارگر ساده با حقوق مناسب و پورسانت , استخدام بازاریاب تهران , استان گلستان پزشک با توانایی کار با کامپیوتر , استخدام حسابدار تهران , استان زنجان تور لیدر مسلط به زبان آلمانی , استخدام پرستار سالمند , استان تهران ریخته گر با پورسانت بالا , استخدام منشی مدیرعامل , نیاز به یک مهندس نرم افزار در استان آذربایجان شرقی ,:: برچسب ها : استان سیستان و بلوچستان کارگر ساده با حقوق مناسب و پورسانت ,
ن : سام هدایتی
ت : پنجشنبه 23 مهر 1394
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)